Serdecznie zapraszamy na wspólne obchody święta patronalnego lubelskich

rzemieślników – świętego Józefa Rzemieślnika – w dniu 18 marca 2018 ( niedziela).

O godz. 11:30  w Archikatedrze lubelskiej zostanie odprawiona uroczysta Msza Św.

W intencji rzemiosła oraz osób, które na trwałe związały się z naszym środowiskiem.

Zapraszamy do udziału w naszych wspólnych uroczystościach raz z rodzinami.

Zarząd Cechu

Spotkanie opłatkowe Rzemieślników – 14 styczeń 2017r godzina 17:00

Spotkanie opłatkowe odbędzie się o godzinie 17:00 14 styczeń 2017r ( sobota ) w świetlicy Domu Rzemiosła III p , Rynek 2

Zarząd Cechu serdecznie zaprasza wszystkich członków do wzięcia udziału w uroczystości opłatkowej lubelskiego środowiska rzemieślniczego. Chętnych  prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w biurze Cechu do 10.01.2017r.

Zabawa Choinkowa dla dzieci Rzemieślników – 22 styczeń 2017r godzina 11:00

Zarząd Cechu informuje, że jak co roku będzie organizowana zabawa choinkowa dla dzieci członków Cechu.  Koszt  udziału dzieci członków jest  bezpłatny , pokryty będzie przez Cech. W zabawie choinkowej mogą także     uczestniczyć   dzieci pracowników, wówczas należy wpłacić za każde  zgłoszone dziecko 35 zł . Zgłoszenia i opłaty będą przyjmowane w biurze Cechu w terminie do  11.01.2017r.

Zabawa choinkowa obędzie się 22 styczeń 2017r godzina 11:00

w świetlicy Domu Rzemiosła  III p. w Lublinie, Rynek 2.